Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A május 1-jén Budapesten...

A május 1-jén Budapesten tartott Nagy futam II. -re kell valami belépőt fizetni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mert a tavalyin nem voltam, de most szeretnék kimenni. És még annyi, hogy pontosan hol lesz megtartva?

2014. ápr. 22. 21:32
 1/5 anonim válasza:
látod ezt én is szeretném tudni.szerintem nem kell mer nem írták sehol az árát.amúgy a lánc és a margit híd között lesz biztosan észre lehet majd venni a nyüzsgést.azt tudod mikor hogy kezdődik ? mer én nem..
2014. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amióta kiírtam a kérdést, azóta sem találtam semmit az árakról, szóval akkor valószínű, hogy tényleg nem kell. Igen, azt tudom, hogy mikor kezdődik. 11-től kezdődnek el a légi bemutatók, 14-től pedig az autós bemutatók, és talán kb. 16-ig tart. Én szerintem már 10 óra körül vagy még azelőtt kimegyek, hogy még a nagy tömeg előtt lehessen találni valami olyan helyet, ahol jó a kilátás.
2014. ápr. 24. 19:24
 3/5 Jack Bauer válasza:

Sziasztok!

Én Szhelyről mennék, szállás is kell majd, de előtte segítsetek megmondani a Duna pesti v budai oldalán lesznek az autós bemutatók. Kér kis kölyökkel, nem mindegy milyen messze lesz szállásunk. Kérem aki biztosat tud informáljon itt.

2014. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Ezt én is szeretném kideríteni, hogy melyik oldalon lesz, bár én csak 50 km-ről megyek, ezért szállás nem kell nekem. De azért én is szeretném tudni, hogy melyik oldalon lesz. Ha megtudok valamit róla, leírom. De ha valaki már most tudja, hogy hol lesz, írja le légyszi!

2014. ápr. 26. 23:01
 5/5 anonim válasza:
a repülő bemutatót azt ugye mindegy honnan nézzük de az autóverseny szerintem körbe megy vagy meg kéne kérdezni a szervezőket vagy tudakozót.
2014. ápr. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!