Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok, hogy Győrben...

Mit szóltok, hogy Győrben kötelező csipet ültetni a kutyába? Nem avatkoznak be ismét aránytalanul az ember magánügyeibe? Vagy már tesztelik az emberbe ültetendő csipeket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

van benne igazság..


de ha már kötelező,akkor fizesse az ÖK.

2009. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

ÖK=önkormányzat,természetesen

1.voltam

2009. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon helyes. Tessék csak chippeltetni a kutyákat.
2009. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

én támogatom:

[link]

2009. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Helyes.Annyi kobor kutya van,legalàbb tudnànk,ki lökte ki,meg sok egyéb bajt meglehet vele elözni.
2009. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

hát aki ezért kidobja a kutyáját, azzal lenne pár ötletem mit kéne csinálni...szerintem is ültessenek chipet a kutyába, majd sok p*raszt 3szor is meggondolja, hogy tartson-e a kutyát. amúgy én is győri vagyok, két, menhelyről befogadott kutyám van. a kiskutyákat is azok dobják ki, akik tartják a kutyát, de az ivartalanításra már sajnálják a pénzt, aztán csodálkoznak, hogy odaellik a kutya. az én egyik ebemet is úgy dobták be kölyökként a menhely kapuján. talán még ez a jobb megoldás.

így kevesebb lenne a kóbor kutya, akiket kidobtak, mert túl nagy lett és egyebek.

2009. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ezzel csak az elpusztított kutya lesz több. Akinek nem kell, ezért nem fogja megtartani.

Elég abszurd is lenne kényszeríteni errre az embereket.

2009. dec. 23. 15:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Fölösleges. Aki ki akarja dobni, az majd úgyis kivágja belőle, és úgy teszi ki, hogy seb van a vállán, vagy a hátán.
2009. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kell kivágnia semmit, egyszerűen el fogja pusztítani.
2009. dec. 23. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:
A 7. kerületben is kötelező. Az eu-ban is több helyen. Így lehet tudni hogy megvan-e minden oltás, ha elveszik a kutyus a sintér megtalája nem altatja el rögtön hanem valószinű értesiti a tulajt.
2009. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!