Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romantikus anime amiben iskolai?

Bella.Kérdez kérdése:

Romantikus anime amiben iskolai?

Figyelt kérdés
Mint a Kokoro connect vagy a Lovely com plex meg a kaichou wa....

2014. ápr. 23. 14:27
 1/2 anonim válasza:

Itazura na Kiss: romantikus animék alapja, a grafikája mondjuk nem a legjobb, de nagyon vicces, szórakoztató, vannak komoly események benne, sírós jelenetek. Minden. Nagyon szeretem, az egyik kedvencem. Nem csak iskolai, hanem tovább megy olyan 30 éves korukig. Ebben nem vagyok biztos. Ezt viszont tényleg érdemes megnézned.

Mitsu x Mitsu Drops: ez ugyan csak egy 2 részes ova, de nagyon cukiii

Suki-tte Ii na yo: ez is cuki, mondjuk én egyszer nézősnek hívnám. De édes történet.

Tonari no Kaibutsu-kun: 1x nézős szintén.

Clannad: sokan mondják hogy jó én még nem szántam el magam hogy megnézzem. A grafikája nem igazán vonz.

Kimi ni Todoke: tipikus romantikus sulis anime.

Kimi no Iru Machi: elvileg ez se rossz, bár nem láttam még

Bokura ga Ita: ez olyan grafikájú, mint a lovely complex.

Golden Time: ez aranyos, de főiskolai

Boku wa Tomodachi ga Sukunai: ez iskolai :)

Inu x Boku SS: van benne suli és van vége is. Kicsit ugyan természetfeletti dolgok vannak benne. De jó.

Ennyit tudok, ami talán megfelel az ízlésednek. Remélem valamelyik be fog jönni ;)

2014. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gyémántlány ***** válasza:

Sukitte ii na yo.

Special A.

2014. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!