Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miként tudok 16 évesen nyári...

Miként tudok 16 évesen nyári munkát találni?

Figyelt kérdés
Iskolaszövetkezetekkel próbálkoztam, de nyárra nem találtam hirdetést, emellett már most kérnek bankszámlaszámot, én pedig 16 évesként csak akkor szeretnék bankszámlát nyitni, ha muszáj. 16 éves lány vagyok, nyáron töltöm a 17-et.

2014. ápr. 23. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szüleiddel menjetek be a akármilyen bankba és junior számlát nyissatok ami valamelyik bankba 23 éves korodig ingyenes a számlavezetés,Diákmunkából befolyt "jövedelmet" bankszámlára utalják a könyvelés miatt.


Próbálkozz akár több iskolaszövetkezetnél.

2014. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de továbbra is tartózkodom a bankoktól. Tudom, hogy ez megnehezíti a dolgokat, viszont mindaddig, amíg meg nem bizonyosodom meg arról, hogy pénz kerül a számlára nem szeretnék bankszámlát tartani.

Továbbá a szövetkezetek csak egész éves munkákat ajánlanak.

2014. ápr. 23. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!