Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miféle kocsi ez? Arra volnék...

Druszám kérdése:

Miféle kocsi ez? Arra volnék kíváncsi, ki látott már hasonlót vagy mik/kik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Egy Szabolcsi településen lakom, nevében város, amúgy eléggé falunak mondanám. Az utcánkban időnként, hetente 1-2 alkalommal (és néha más utcában is a környéken) néha elmegy lassan,20-25 km/h sebességgel egy "TÁVKÖZLÉS" feliratú terepjáró-szerűség. A kocsi tetején létra stb van, hasonló az EON-os terepre kiszálló járművekhez (ennyit értek hozzá). Van úgy, hogy éjszaka is jön és néha rendőrség is megy röviddel utána, bár ez lehet veléetlen. Ez kb. egy hónapja így megy. Mi lehet ez a felhajtás?
2014. ápr. 23. 17:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy három szomszéd távolságban érdeklődtem, senki nem tud semmit...
2014. ápr. 23. 17:04
 2/4 anonim ***** válasza:
bemerokocsi lehet. lehet, hogy valaki zavarja a mobilhalozatot es/vagy a radioadasokat, es azt keresik (kalozradio).
2014. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hehe... Akkor szólok "Ödönnek" hogy ne lopja a wifit :-D


Köszi szépen hasonlóra gondoltam...

2014. ápr. 23. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, mérőkocsi lehet. (Szolgáltatás ellenőrzésére, jelerősségmérés). Előfordulhat az is, hogy illegális rádiózás folyik a környéken, s azt derítenék fel.
2014. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!