Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S! Ebay-en megnyertem...

S. O. S! Ebay-en megnyertem egy aukciót, de mégse kell, hogy tudom lemondani?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 22:06
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg írok az eladónak, az jó?

Valaki leellenőrizné nekem, hogy jól van-e ez megfogalmazva?:

Hi!

I won the auction, but sorry, i don't need this shirt. Sorry!


Bocsánatot kell kérni érte mégegyszer, vagy már megszokták ezeket?

2014. ápr. 23. 22:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod! Ha valaki rádlicitál akkor nyert ügyed van és nem kell kifizetned. Ha nem és lejár az aukció akkor köteles vagy kifizetni. (ha nem tévedek)


Próbálj meg írni a tulajnak hogy nem erre a termékre akartál licitálni. Ha rendes és jófej akkor megérti.

2014. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kis összegről van szó és az eladó nagyban csinálja simán bele megy és visszavonja. De ha drágább a cucc és/vagy csak néhány eladása van nem nagyon fog neki tetszeni. De van ilyen. Nekem is néhányszor személyes átvételes cuccnál rám írt az eladó, hogy az utólsó licitemért meg e venném, mert hogy a nyertes licitáló benézte a dolgot és nem tud érte elmenni, ő meg nem postázza. Így van ilyen. Csak eladón múlik, de ne húzd az időt, mert akkor csak kib.szol vele.
2014. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én vagyok az első, utolsó, és egyetlen licitáló. A termék 2 ft, nem azzal van a baj. :D Később néztem meg a posta költséget, meg nem is gondoltam volna, hogy én nyerek, már írtam az eladónak, jelenleg várom a válaszát. Úgy vettem észre, hogy elég sok cucca van fent, és magas az értékelése is (valószínűleg sok embertől), szóval remélem vissza tudja vonni.

2014. ápr. 25. 20:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszaírt, lemondja, ha adok neki 5*-os értékelést. :D De hol kell feedback-et adni? Help! :D
2014. ápr. 25. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!