Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit írjak egy naplóba?

Mit írjak egy naplóba?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnék naplót írni de nem tudom, hogy kezdjem el.

Csak írjak bele, vagy tavasszak is. ?

Ti hogy csináljátok? Légyszi kort is irjatok oda.


2014. ápr. 23. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

csak írok


25

2014. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom ragasztani akarsz :)

Én úgy írok naplót már 5 éve, hogy beszereztem egy határidőnaplót, amibe eleve bele vannak írva a napok, (ha üres füzetet veszek nincs annyira nagy késztetésem, hogy írjak bele, így viszont, hogy bele van írva az adott nap, már van:)) Először egész mondatokban fogalmaztam, figyelve a mondathelyességre, és, hogy ne ismételjem a szavakat stb. De rájöttem, hogy sokkal viccesebb, ha a mondatok mellé leírok egy-egy szót, egy érzést, egy színt, egy érdekes képzettársítást. Van olyan nap, amikor csak szavakat írok egymás után. Így annyira nem lesz értelmes, de sokkal jobban visszaadja az adott napom hangulatát :) És ha írom, mindig úgy írom, hogy mindent leírok, ami eszembe jut, nem gondolkozom a racionális összefüggéseken. Ragasztani pedig nyugodtan ragaszthatsz bele bármit, pl vonatjegyet, ha utazol, koncertjegyet, fényképet, egy falevelet, virágot stb. Én csak simán a lapok közé szoktam ezeket tenni. 20 éves lány.

2014. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az érdekes dolgokat írom le, 21. század (jelenkor)
2014. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!