Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a játék?

Melyik ez a játék?

Figyelt kérdés

Régen játszottam egy singlplayer játékkal de nem tudom a nevét. Égre foldre kerestem de nem tudtam kideríteni.

A játék leirása:

A középkorban játszodik. Azzal kezdődik hogy vagyunk egy börtönben és fekszünk a földön 2 csontváz az hiszi meghaltam, aztán azt mondja az egyik "hé hol a kardom (hey where is my sword)" ezután én felkelek a földről és azt mondom "ez az?(this is?)". Ekkor egy vágással leölöm öket.

A börtönböl ki kell jutni-->elmenni egy hölégballonhoz-->elmenni e királynőhöz-->csontvázak erődjébe-->stb..



max 2005-ös a játék vagy fiatalabb a játék

A karakter kékes ruhában van.

Van benne mágia poti npc baoltos 1-2falu körülbelül mint a skyrim csak nincs benne annyi szörny meg cucc



Ha valaki ráismer a játékra könyörgöm írjon.



2014. ápr. 24. 17:23
 1/3 anonim válasza:
Crusader of Might and Magic :)) Egyébként 1998-as játék asszem :D Régen én is sokat nyomtam :)
2014. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1000 hála.
2014. ápr. 25. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Írhatnátok még abból a korszakból játékokat a legnevesebbek mellőzésével, azokat úgy is ismerjük, de mik voltak még?
2014. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!