Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jár nekem szociális támogatás?...

Jár nekem szociális támogatás? (bármelyik)

Figyelt kérdés
2 és fél évig dolgoztam folyamatosan diákmunkaként, napi 8 órában. Mivel nem úgy jelentenek be, mint a egy normál állásnál, nem jár nekem munkanélküli támogatás. Novemberben ott hagytam a munkámat, mivel elköltöztem jóval messzebb, tehát a sulit is szüneteltetni kényszerültem egy évre. Munkát nem kaptam még és időközben állapotos lettem. Örülünk neki, de nem fenékig tejfel az életünk. Párommal együtt élünk egy 1+0.5 szobás panellakásban. Tudom nem jól jöttek ki a lapjaink. Segélyből elvégeznék egy szakmát, hogy nagyobb eséllyel eltudjak helyezkedni a baba 1 éves kora után. Köszönöm a segítségeteket.

2014. ápr. 24. 17:41
 1/2 A kérdező kommentje:
Valamint behívott már egy cég háromszor beszélgetésre és látom rajtuk, hogy kellenék. Mivel nem akarok senkit sem átverni, mondtam nekik az utolsón ( 18 hetes kismamaként) az állapotomat, mivel bízom benne, hogy másfél év múlva is érdeklem őket és látják, hogy korrekt vagyok. (Ez csak azért, mert látom, hogy az e-fajta kérdéseket nem bírjátok. Nem vagyok sem kisebbségi, sem munkakerülő.)
2014. ápr. 24. 17:52
 2/2 anonim válasza:
Én remélem, hogy jár. Állami család segítő intézményt lehet érdemes felkeresni, ott pontosan tudják, milyen lehetőségek vannak.
2014. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!