Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube-on csak Gmail-el...

Papplacika:D kérdése:

Youtube-on csak Gmail-el lehet fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés
Youtube fiókot szeretnék létrehozni, de én ahogy tudom csak Gmail-el lehne ezt megvalósítani, és nekem pont nem az van. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy csak Gmail-el lehet youtube fiókot létrehozni?

#YouTube #fiók #Gmail #gmail és youtube
2014. ápr. 24. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen csak Gmail fiókkal tudsz regisztrálni a youtubeon.
2014. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igy van, mégpedig 2006-2007 óta, mióta a Google megvásárolta és integrálta a Google Fiók szolgáltatásai közé.

Aki tehát ma YouTube fiókot akar regisztrálni, az először regizzen egy gmail-t, vele automatikusan kap egy Google Fiókot is, menjen be ebbe a fiókba és a YouTube szolgáltatás linkjére kattintson rá, majd lépjen be a saját YouTube fiókjába a gmail jelszavával.


Mivel Google Fiók-ot bármilyen email cimmel lehet regizni, / itt a bizonyiték: [link] /ezért javaslom próbáljál a nem gmail cimeddel egyet regizni és hátha megtalálod majd benne a YouTube linkjét és ami jelszóval regiztél a Google Fiókra, azzal valószinű

be tudsz lépni a Google Fiók által Neked is biztositott YouTube-ra is.

2014. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és itt regizhetsz Google Fiókot, a megjelenő kék linkre kattintsál / azaz erre: A jelenlegi email cimemet szeretném használni/, ha nem akarsz gmail cimet is regizni csak Google Fiók-ot:

[link]

2014. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!