Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit igyak h ne legyek tök...

Mit igyak h ne legyek tök részeg, de azért "vidámabb" legyek?

Figyelt kérdés

mert szilveszterkor diszkóba megyek a barátnőimmel.. most először, és anyu úgy engedett el h nem lehetek részeg különben többet nem mehetek. mondjuk nagyon nem is akarok.. de kicsit azért jó lenne felszabadultabbnak lenni.. mit igyak h ne legyek tök részeg, de azért "vidámabb" legyek?


kategóriáért bocsi de nem tudtam hova kellene rakni


2009. dec. 23. 17:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

kérdésben:

talán nem is vidámabb hanem lazább :D

2009. dec. 23. 17:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bármit ami nem ilyen erősebb mint pl abszint stb , a lényeg hogy ne sokat ,1 max 2 feles mondjuk hubertus , vodka , valami koktél stb
2009. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pezsgő vagy néhány üveg sör



Darth Vader

2009. dec. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont az absinthe jött be.:) Feketéből egy 3 centes, és felöntve 2 dl-re colával. Egyet megiszok,szép lassan, és az elég majdnem az egész estére. És ha lassan iszogatod, akkor nem üt ki. De csak óvatosan, mert csalós!:)

21/L

2009. dec. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sexylady ***** válasza:

Hülyék vagytok? kezdőnek ne is beszéljetek absinthe-ről :O

Szerintem vodka-narancsot, max 2-t

2009. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kezdésnek fél liter boroskólát 2x2cl absintheot és 1x4cl martinit ittam és nem rúgtam be csak jol éreztem magam bárkivel képes voltam beszélgetni simán beszélgettem ismeretlen lányokkal: D
2009. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahogy nagyjából következtetek a korodra,én 1-2 vbk-t ajánlanék.
2009. dec. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-3 tequila O.o
2009. dec. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hali! Én elég sűrűn járok diszkóba, és ezt tapasztalatból mondom: nekem kell 9 feles hogy berugjak, vagy pedig 7-8 sör. De viszont ha megiszok 3 sört meg 3 felest akkor már padlón vagyok. Véleményem szerint ne keverd a gyengét az erőssel. Hamárpedig csaj vagy, igyál vodkamediterránt, fiú léttere is oda vagyok érte
2010. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Rum!!:D Nem tesz tök résszeggé, és felpörget,és vidámabb leszel tőle!!:)
2013. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!