Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fotómodell munkánál kritérium...

Fotómodell munkánál kritérium lehet az anyajegy? (többi lent)

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.Bejelentkeztem hostess/-modell ügynökségekhez ahol fotómodell munkákra is lehet jelentkezni.

Többen is mondták már hogy több szempontból is megfelelek erre a munkára de viszont számomra van egy zavaró tényező.

A lábaimon(jól látható helyeken) van 2-2 anyajegy.2 lent a lábszáramon egymás alatt,a másik lábamon pedig 1 a külső,1 pedig a belső combomon.


Szerintetek ez lehet kritérium?

Levetessem őket mielőtt ilyen munkára jelentkezem?


Köszönöm a válaszokat.



2014. ápr. 25. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
jobb a bekesseg, ne nyulj hozzajuk. a retusalas csodakra kepes, el sem hinned milyen nokbol csinalnak 'modelleket' a szamitogepes utomunkaval. mivel a labadat fogjak valoszinuleg a legkevesebbet fotozni, amugy sem sokat szamit.
2014. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben,köszönöm :)

Amúgy is szerettem volna levetetni őket,mert engem eléggé zavarnak :S

2014. ápr. 25. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha téged zavarnak, akkor vetesd le Őket, de ne közvetlenül azelőtt, hogy ilyen munkára jelentkezel/fotózásra mész (nem tudom mennyi idő a teljes gyógyulás erről előtte érdeklődj az orvostól aki csinálja). Akik mondták, hogy megfelelsz erre azok szakmabeliek(profi fotós, stylist, modellügynökségnél dolgozó illető) vagy csak laikus ismerősök? Azért ezzel nem árt vigyázni. Nagyon nehéz kenyér egyébként...
2014. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!