Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy fog végződni...

Zokni014 kérdése:

Szerintetek hogy fog végződni a Zöld Íjász 2. Évada?

Figyelt kérdés
Mármint hogy meghal-e valaki vagy Oliverrel történni fog valami, Slade pedig meghal vagy nem?Mert szerintem fontos szerepet játszik Slade, ő a kedvenc szereplőm, és szerintem nem gonosz hanem hős.Attól, hogy Oliveren akar bosszút állni nem gonosz.Remélem nem hal meg, mert Batmanhez is lesz/van valami köze.A kérdésre válaszoljatok majd kérlek.
2014. ápr. 25. 20:39
 1/7 anonim válasza:

Azt mondják vki meg fog halni. Az ötletet nevetségesnek tartom, most nehogy már minden évadzáró arrol szóljon h vki meghal! aaz elsôben ott volt Tommy. Most h ki lesz azt nem akarom találgatni, de remélem h nem Sarah vagy Roy. Na meg persze Felicity. Theát is sajnálnám. Akitõl szivesebben búcsúznék az esetleg John Diggle. De félõ h Roy lesz az :/ Remélem nem vész el a mirakuru martalékában!

Slade-et meg konkrétan leszar! Szerelmes volt Shadoba, amit sosem tudott kimutatni. Most meg Olivert akarja kicsinálni. Nyilván Ollie mindig is érzett valamit Sarah iránt, én is õt választottam volna. Na de mindegy. Remélem Slade meg fog halni nehogy õ is beálljon már az Arrow Teambe, na meg a lánykája Isabel. az is hülyeség lenne ha megbocsátana mikor 5 évig a bosszú fütôtte. ebböl már csak úgy lehetne jól kijönni ha Oliver Roy és Sarah segitségé el megöli Sladet, nem azért mert utálom, hanem a hitelesség kedvéért!

2014. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de amúgy Roy nem fog meghalni, mert későbbiekben ő lesz Arsenal(Vörös íjász, Speedy).Sladet meg ha megölik, nehéz lesz, plussz a vége most miről szólna? :) Arról hogy megölik Sladet egy csatába?? Nem biztos hogy nem,ugye elmondta hogy bosszút fog állni a családján, ezért nem tartom kérdésesnek John, Lorel halálát(Többinek fontos szerepe lesz majd, pld Thea asszem gonosz lesz, v vlmi ilyesmit olvastam,Sarahval meg összeházasodik Oliver, Roy meg mellette lesz, majd nem ölik meg, hanem először egyik kezét vágják le.)
2014. ápr. 25. 22:30
 3/7 anonim válasza:

Nocsak. Én ilyeneket nem hallottam, bár a zoldijasz.hu-t mindig bújom ;) Laurelt megölni csúnya lenne. Sok mindenen ment át az utóbbi idõben. Szinte mindenki hiányozna. Olyan jól felépitett karakterek vannak benne :) Szerintem ezt a Slade-es témá kihúzzák az évadzáróig, nem tudom te hol nézed, bár az rtl kkub is tartja a lépést, én a 20. részt fogom nézni. szóval még ott van a 21, 22 és vége.

Royról vagyis inkább Coltonról mi a véeményed? a Teen Wolfban láttad? mert én ott ismertem meg és hááát... szinte ugyanazt a formát hozza. Laurel legalább tök más, ôt az Ismeretlen Hívásban láttam még szôkén :)

Na most kezdõdik mindjárt az rtl klubon az arabos rész. lehet nézem, de a szinkronját nem szeretem annyra.

2014. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudod ezt is valahonnan èpítették, gondolom képregény.Onnan is szoktam néha, meg Megashareről is nézem angolul.
2014. ápr. 26. 07:55
 5/7 anonim válasza:
értem. én a képregénnyel nem foglalkozom. de a mostani 20. rész sokkolt :(
2014. ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is 20 részt láttam már, úgyh azt már tudjuk h ki halt meg...
2014. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez durva volt h Thea és Ollie szeme láttára :/
2014. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!