Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Direkt szerelik így az autó...

Direkt szerelik így az autó kerekeit hogy pénzlehúzás legyen?

Figyelt kérdés

ma elhívott barátom hogy segítsek neki kicsit le akarta cserélni az első és hát kerekeit mert nem tudja attól ráz-e nem lényeges, nekiálltunk, nem szoktam ilyesmit csinálni csak dolgoztam szerelői munkakörben kicsit szóval nem tudom 17 vagy 19es csavarokkal volt felfogatva elővette a csavarkulcsot a kocsiból és nekiálltunk de csúnya kudarcba fulladt. egy csavart tudtunk úgy-ahogy kiszedni, a másikon már rajta álltunk ugráltunk, én is a 90 kilómmal, meg sem mozdult, még erőkart is raktunk rá pedig, ráfeszültem, és meggörbítettem a tömör vas csavarkulcsát szegénynek fel is adtuk, azt mondja elviszi inkább holnap a gumishoz, mert ez géppel lehet meghuzatva.

kérdésem hogy direkt csinálják ezeket meg így hogy ne tudd kicsavarni, és tudjanak újra, többször lehúzni pénzzel vagy kell ilyen mértékű biztonság? nem hiszem el hogyha azt a 4 csavart kézzel jól megtépi valaki nem kellően biztonságosan tartaná a kereket


2014. ápr. 25. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Így biztonságos,!!!De mondjuk ha ügye kilikad a kerék és akkor van ez az elég gáz...és ciki..nemde?
2014. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az biztos. mondta is hogy még jó hogy nem egy defektnél derült ez ki
2014. ápr. 25. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyennel minden férfi ki tudja csavarozni

[link]

2014. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen lehet,de megmondom neked, esett róla szó, pont a srác mondta régi opel corsáján ilyennel próbálta és eltört a cucc:D szóval még ez sem garancia
2014. ápr. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!