Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S ti mit tennétek? Mi a...

S. O. S ti mit tennétek? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egyből bele is vágnék, a barátnőmmel és az ő barátnőjével találkoztam egyik nap, azóta már háromszor is taliztunk és tök jóba lettem azzal az "idegen" csajszival. Úgy érzem közös hangon vagyunk és eléggé bírjuk egymást elég jó barátinak nevezhető már most a kapcsolatunk, azonban ma lementünk sétálgatni és ott volt a hapsija a csajnak és úristen, irtó helyes. És az volt vele kapcsolatban, hogy mindenki nézte este a tűzijátékot mert a főtéren volt és ő néha rám nézett és tudtam hogy néz de én csak bámultam a tűzijátékot és amikor odanéztem ő elfordult es kb. 3x történt meg az este során aztán hazakísért engem meg a barátnőmet(a csaj akivel jóba lettem ő közben hazament nem volt velünk, ugye a fiú bnője) és a barátnőm végig pofázott neki meg úgymond kicsit nyomult de valahogy nem volt vevő a barátnőm témáira. Aztán amikor elment akkor meg a barátnőmmel beszélgettünk h ő tuti bejelöli én meg mondtam h inkább nem jelölöm be nehogy a barátnője akivel jóba lettem féltékeny legyen. Erre hazaérek, és látom hogy a csávó bejelölt. Egyébként a kapcsolatukrőó annyit mondanék hogy szerintem a fiú szereti őt valamilyen szinten de barátnője kb. mintha szégyenlené múltkor ültünk egy kávézóban hárman csajok és a srác pedig látott minket az ablakból mosolygott közben köszönt a barátnője meg röhögött és elfordult, meglepődtem de komolyan. Amikor taliznak kb. mintha haverok lennének úgy köszönnek egymásnak. Kíváncsi lennék a véleményetekre és, hogy ti mit tennétek?:)

2014. ápr. 26. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

ha tenyleg annyira joba vagy vele, ne jelold vissza. Mert pofatlansag mas baratjara nyomulni, es ezt a baratnodnek is megmondhatnad. Ha szakitanak,akkor se, mert az exere nyomulsz,

Ez az en velemenyem, en ilyet soha nem tennek a baratnoimmel. Egyikkel se soha.

2014. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!