Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a férfiak nem kezdeményezné...

Ha a férfiak nem kezdeményeznének a nők felé egyáltalán senki akkor mi lenne a csajokkal a rosszlányok k. rvák lennének a jó lányok meg depisek? Mi a véleményetek erről? :D

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 17:31
 1/5 anonim válasza:
öööö ma már inkább a lányok kezdeményeznek.. :D Vagy esetleg felváltva , de nem csak a férfiak mint anno.:D
2014. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fúú te csajos vagy pali? mert ki.baszotúl nem szoktak a csajok kezdeményezni, ne is haragudj, de másik univerzumból jöttél másik bolygóról tán ahol fordított verzió van? :D mert felém még egy lány se kezdeményezett elvárják hogy csak a pali menjenek oda és kibe.basz.otúl ideédesgető számomra:(((
2014. ápr. 20. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nézed a vv-t....

Aurélio nem nyomult a csajra, erre a csaj (Teo) "fektette le" a srácot.

2014. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát de igen de az nagy fa.ág az műsor ember...

te nő vagy amúgy?

2014. ápr. 20. 18:34
 5/5 anonim válasza:

Én az első válaszoló vagyok, a másodikat nem én írtam.:D

Igen csaj vagyok.:DDD

2014. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!