Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szex szimbólum?

Milyen szex szimbólum?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék egy tetoválást magamra, ami emlékeztet az első együttlétemre egy fiúval, aki most a legjobb barátom. Nem szeretnék valami durva tetkót, csak mégis ha ránéznék az jusson az eszembe. Tudtok valami kevésbé durva szex szimbólumot? 18/L

2014. ápr. 27. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi nemiszervet tetováltass magadra, mellé az egyes számot.


Mellette / alatta legyen hely még pár tucatnak, így aztán majd a második, harmadik, hetvenötödik nagy és igaz szerelmednek is emléket "állíthatsz".

2014. ápr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért baj, ha valami szimbólumot tetováltatok ez miatt magamra. Mivel vele vesztettem el 2éve a szüzességem és egy jó élmény volt ezért szeretnék egy emléket magamra ezzel kapcsolatban. Csak valami olyat ami nem durva.
2014. ápr. 27. 01:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha vele vesztetted el, akkor lehetne ez az első kuki véres, milyen jól mutatna a sok tetovált fütyi - mind fekete, de az elsőről piros vér cssöpög.


Szerintem nagyon jól mutatna!

2014. ápr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros kedvedben vagy úgy látom. Írtam, hogy nem szeretnék durva tetkót..
2014. ápr. 27. 01:14
 5/5 anonim ***** válasza:
De hát ez nem durva. Durva az lenne, ha magatokat tetováltatnád magadra, amint a hím épp nagyon megcsinál hátulról.
2014. ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!