Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az X aktákat szeretném elkezde...

Az X aktákat szeretném elkezdeni mert sok jó pozitívumot hallottam róla. Egy gond van, hogy elvileg 18 karikás én meg csak 13 vagyok és eléggé parázok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tehát létszíves valaki írjon véleményt ha esetleg 13-14 évesen látta! És hogy tetszett-e? Köszönöm!

2014. ápr. 27. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Olyan szó, hogy létszives, nem létezik.


Ne a karika miatt ne nézd, hanem azért mert nem biztos, hogy helyén tudod kezelni a filmet. Ahogy az ezotériában elnézem, a kérdések 90%-a ilyen filmek meg nem értéséből, e filmek nézése során keletkezett téveszmékből adódik. Olyan szintű sötétség tapasztalható ott, hogy az ember megretten, ennyire ostoba lenne a mi fiatalság?

Ha úgy érzed, kilógnál a sorból, akkor kérd meg a szüleidet, hogy egy-egy részt együtt megnézzetek, s beszéljetek róla pár szót. Különösen akkor, ha ők értelmes emberek.

2014. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is néztem ilyen fiatalon és nagyon félelmetes volt, főleg este, utána nem biztos, hogy jól fogsz aludni. A kedvenc részem a Gumiember 1-2 volt - ezek után még a WC-re se mersz majd kimenni, aki látta az tudja amiért. :D
2014. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szivembõl szóltál, nekem is a gumiemberes részek voltak a kedvenceim, meg az a rész ahol egy mutáns emberszabású lény( talán ukrán vagy orosz eredet) bekerül a csatornába
2014. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Aaaaa a gumiember óta nem merem nézni!
2014. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Jó lesz, csak világosban nézd ne alvás előtt mert akkor nincs alvás :D
2014. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én filmet 12 évesen megnéztem, a sorozatot nem láttam. De ha nem tudsz aludni miatta gondolj arra hogy ez csak egy film és nézzél meg néhány forgatási videót. Nekem ez bevált más filmeknél is. Kicsi az esély hogy szörnyekkel vagy űrlényekkel találkozz, pláne a filmben szereplőkkel pont a film nézése után.
2014. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!