Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Elveszett lány című sorozat...

Az Elveszett lány című sorozat, melyik részében van az amikor Boo és Dyson házaspárt alakít? Tehát melyik évad hanyadik részében van az amikor Boo és Dyson házaspárként egy klubba megy, ahol meztelen buli van?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra a részre gondolok amikor Kensy beáll egy hotel kiszolgálójának, Boo és Dyson meg házaspárként bejut a klubba a hotelen belül. A történet az, hogy a növények megeszik az embereket, pontosabban egy növénnyé átváltozó Fae aki a konyhán dolgozik.Fontos még, hogy a hotelben feketén dolgoztatnak külföldieket akiket három strigula után megölnek áldozatként.Ha nem értitek írok még pár mondatot róla szívesen, de nekem nagyon fontos lenne.

2014. ápr. 27. 17:53
 1/3 anonim válasza:
1. évad 12. rész :)
2014. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jujj nagyon szépen köszönöm *-* El sem hiszed, hogy mennyit segítettél nekem..sokáig kerestem ezt a részt, mert véletlenül néztem meg..abban a tudatban voltam, hogy az első évad 3. részét látom. De amikor a tv-ben adták ezt a részt én gondoltam, hogy hát minek nézzem meg ismét, hiszen láttam, de a tv-ben nem ezt a növényeset adták. Nem értettem, hogy mivan, kerestem ezt a részt minden évadban de nem találtam mert nem néztem át mind a tizenvalahányat!

De most nagyon hálás vagyok és köszönöm szépen! <3

2014. jún. 28. 19:59
 3/3 anonim válasza:
Örülök, hogy segíthettem. :)
2014. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!