Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kivel és hol töltötted az...

Kivel és hol töltötted az eddigi legszebb karácsonyod?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a családommal.aztán amikor anyáék elváltak akkor apukáméknál egyszer,de ez a karácsonyom most nagyon rossz . :'(
2009. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szegény:S sajnálom! de gondolj arra hogy másoknak sokkal rosszabb:(
2009. dec. 24. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem az összes karácsonyom szép volt. Csak az idő múlásával máshogy értékelem mindig. De ettől függetlenül szeretem. De talán a legemlékezetesebb, amikor 3-4-5 éves lehettem, és a mamámmal és a papámmal elmentem szánkózni, aztán amikor hazaértünk, már fel volt díszítve a fa, alatta volt kb. 10 nagy doboz, és nekiestem. =) És ugyebár gyerekszemmel nézve talán egy örök élmény, hogy mit hozott a Jézuska. =) Ha most így hirtelen lehetne egy kívánságom, akkor azt kívánnám, hogy úgy tudjak hozzáállni a karácsonyhoz, olyan kis ártatlanul, mint 4 évesen. =)
2009. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly Londonban apámnál és a családjánál, az klassz karácsony volt.

14/L

2009. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!