Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 4 osztályos vagyok és a 8...

4 osztályos vagyok és a 8 osztályosok mindig azzal piszkálnak hogy amikor udvari szünetvan és látják hogy egyedűl vagyok oda jönnek hozám és fel huzák az alsó nadrágom és nagyon fáj den nem merek szolni sem othon sem a tanároknak! Mit ok csinálni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

mi ez a hulyeseg, hogy nem mersz szolni a tanaroknak?


es otthon? talan megvernek, ha elmondod?


a legrosszabb, amit tehetsz, hogy turod es hallgatsz rola, ugyanis akkor sosem fogjak abbahagyni. azert vannak a tanarok, nevelok, hogy az ilyen sz*rhazi kis banditakat (mint akik teged kipeceztek maguknak) kicsit 'rendbeszedjek'.

2014. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél fel alsógatyát!
2014. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nevelő othonben élek ! De mivel az tanár is egy ilyen 20 éves kis cikizös emberke így ősem nagyon tenne azelen hogy nekem jobb legyen ,
2014. ápr. 27. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!