Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bérmanévnek csak magyar bérmanév?

Bérmanévnek csak magyar bérmanév?

Figyelt kérdés

Feltudnatok sorolni nekem az õsszes vãlaszthatõ nõi bérmanevet??

Illetve az érdekelne, hogy csak magyar bérmanév lehet???? Mármint, nem mintha tudnám, te más országokban is van ilyen, h. Bérmálkozás, nem?? Ha igen, és ha esetleg lehet olyat, akkor spanyol női bérmanevek érdekélnének. Előre is köszi :)



2014. ápr. 28. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
általában a bérmaszülő nevét kapja bérmanévnek
2014. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de nekunk azt mondták, hogy az a fő, hogy bérmanév legyen.
2014. ápr. 28. 20:30
 3/4 anonim válasza:

Szia.


Amikor bérmanevet kellett választanom, a Szentek élete könyvet vettem elő. Akkor még a név hangzása érdekelt. Olaszos hangzású nevet szerettem volna. A Szentek életében benne van az összes szent és az életük röviden leírva. Utólag nézve, érdemes az életüket is elolvasni, barátkozni velük. Közel sem elhanyagolható az a segítség amit adni tudnak. Örömteli keresést kívánok.


Sebastian

2014. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"általában a bérmaszülő nevét kapja bérmanévnek"


Na, akkor nekem férfi nevem volna bérmanévként, nő létemre!

Én a keresztanyukám nevét vettem fel, az ő férje az én bérmaapukám.

Nekünk ezt így is engedélyezték. :)

2014. máj. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!