Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyünk ha a cigányok...

Mit tegyünk ha a cigányok folyamatosan nyomatják a tuctuc zenét?

Figyelt kérdés
Azért általánosságban elmondom miről is van szó.Hátsó szomszédunk egy cigány és családja. Ugye az ő napi rutinjukba tartozik hogy reggel bekapcsolják a tuctuc zenét egészen estig. Nem az a zene ami nagyon hangos, de a pihenést ,jó közérzetet ellehetetleníti.Most vettünk nyaralót, az összes szomszéd utálja, mindenki jól szituált, persze ez nem mondható el a hátsó lomis cigányról. Antiszociálisak, kéregetnek minden felesleges vasat, anyagot, égetik a szemetet, büdöset csinálnak, ennek tetejébe jön a folyamatos idegesítő mulatós szar tuctuc zene. Várom az értelmes válaszokat, javaslatokat, remélem senki nem jár így mint én de várom az esetleges tapasztalatokat. Ha folyamatosan hangoskodik rendőrt hívjak?

2014. ápr. 29. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Cigánynak beszélhetsz, nem nagyon fogsz vele semmit elérni. Esetleg ha rajtad kivül mást is zavar(amiben biztos vagyok) próbáljatok közösen fellépni ellenük, jelentsétek be valamivel a tanácsházán, a navnál, környezetvédõknél, ha rosszul bánik a háziállataival( ha van), akkor az állatvédõknél is. A rendõrség nem sok mindent fog tenni abban is biztos vagyok
2014. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
rendőrség,én is ebben a cipőben járok csak itt a zárt ajtó és ablakon is lehet hallani a mulatós cigány retek zenét
2014. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
golyót bele! vagy gránát!vagy vállróll indítható rakéta!amúgy igen hívjad a rendőrséget s takarítsák el onnan őket.
2014. máj. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bomboltess nekik vissza ACAB-ot, Egeszseges fejbort...
2014. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nálatok meg szóljon a nemzeti rock!
2014. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Szólj neki, hogy kapcsolja le. Ha nem teszi, vágd el nála az áramot. Aztán megint, addig amíg le nem áll. De ha házilag tudsz EMP-t építeni, ami kinyírja a hifijét, az is megteszi, vagy egy kis túlfesz a hálózatba ugyanezzel jár.

Előbb-utóbb kifogy a pénzből és a hifikből.

2014. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ajánlanám a Rossz szomszédság című filmet. Igen kreatív megoldásokat tartalmaz.
2014. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem tudom, hogy megoldódott-e már ez a probléma. Ha szépen megkéred őket, hogy hagyják abba, akkor nagyon kicsi az esélye annak, hogy belegondolnak abba, hogy milyen rosszul hat rád/rátok/másokra és leveszik a hangerőt, de meg lehet próbálni. De sajnos ez nem csak a legtöbb magyar romára igaz. Minden ember, aki otthon, autóban döngölteti a zenéjét, nem foglalkozik a többi emberrel, az van, amit ő akar, a többi le van sz*rva. Egy fülhallgatón/fejhallgatón keresztül simán tudják döngöltetni maguknak a zenét, miért nem teszik ezt?...

Milyen érdekes, hogy az ilyenekre nem íródott törvény és nem is foglalkoznak vele. Ez kb ugyanolyan, mint amikor én behallom, ahogy este elkezdik bömböltetni a cigány tuctuc zenét valahol az utcáról (tehát nem a szomszédságban, nem a társasház lakóitól) és megy vagy hajnal 3-ig. Az még jobban rondítja a helyzetet, hogy az irány, amerről jön, az az egyik cigányutca.

2018. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!