Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy fiú össze akar hasonlít...

GVivi kérdése:

Ha egy fiú össze akar hasonlítani egy másik lánnyal küldjek magamról képet?

Figyelt kérdés
ez a fú tetszett nekem és most csak úgy rám ír de több mint egy éve hogy nem beszéltünk kér egy fotót magamról...már régen nem beszéltünk egymással de ő szakította meg velem a kapcsolatot...hiába írtam neki szidtam hogy mi baja van...nem írt csak hogy hagyjam már békén oké....aztán újra rá írtam már vagy 1 év után és hajlandó válaszolni....mit csináljak??

2014. ápr. 29. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem küldenék neki képet.. gondolom meztelen képet kér nem? vagy csak egy simát?


De nem hiszem, hogy akarna bármit is tőled.

2014. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tetszettem neki én is és talán nem tudom hogy még igen és nem nem meztelen képet....de én már láttam a másik lányt...nem tartana akkor egy kicsit gyávának???
2014. ápr. 29. 19:36
 3/6 Joola ***** válasza:
figyi, ez a fiú szórakozik, versenyeztet titeket, holott ennek nem így kell mennie. most vagy tetszel neki, vagy nem. ha igen, hajtson rád, te legyél aki eldöntheti, hogy akarja-e őt, ha nem, akkor hagyjon. de ez, hogy te keresd az ő kegyeit... sosem fog komolyan venni, ha belemész és ugrasz minden kívánságára. bármily' hihetetlen a fiúk a kihívást szeretik, akik pedig nem, azok nem elég magabiztosak és jók ahhoz, hogy meghódítsanak egy nőt. 1 évig túráztat, most meg hirtelen jó vagy neki... hagyd a francba, mert rosszul fogsz kijönni belőle!
2014. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi....én is inkább ezt választottam
2014. ápr. 30. 07:28
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, osztom én is négyes véleményét.. ugyanezt akartam leírni, csak más szavakkal.
2014. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. máj. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!