Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csinálja,...

Szerintetek mit csinálja, mert teljesen fehér a bőrőm?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondták hogy hófehér a bőrőm...Mit csináljak vele? Napozásnál mindig leégek és ezért nem túl jó és a szolárium sem jo, mert sok az anyajegyem...Mit csináljak? Nagyon ciki hogy hófehér a bőrőm?? :/

2014. ápr. 29. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gáz :D Nekem is az van, hozzá erőteljes fekete szemöldök, fekete szem, sötétbarna haj, és azért meg szoktak nézni az utcán. Nem ezen múlik, és lehet, hogy most nem divat (100 évvel ezelőtt viszont az volt:)), de ne tedd tönkre a bőröd a szolival.

Megsúgom, hogy a fehér bőr később ráncosodik, mint a sötétebb, nem öregszik olyan lassan. Szóval hosszú távon lehet, hogy mi járunk jobban ;) (Engem is cseszegetnek, hogy ennyire fehér vagyok..)

2014. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :))
2014. máj. 1. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!