Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kanekelon parókákat lehet...

Yumina-chan kérdése:

A Kanekelon parókákat lehet vasalni?

Figyelt kérdés
Leginkább tapasztalt cp-sek válaszát várom. Mert amikor rendeltem nem volt odaírva, hogy hőálló-e, viszont hallottam embereket,akik azt állították, hogy a kanekalon=hőálló. Én nem igazán hiszem...

2014. ápr. 30. 15:42
 1/3 anonim válasza:
A kanekalon parókák alacsony hőfokon vasalhatók/formázhatók, de mindenképp érdemes először egy kicsi alsó tincsen kipróbálni, hogy biztos ne legyen gond
2014. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én nemrég vasaltam a kanekalon parókámat. A legalacsonyabb hőfokon kezdtem azt elég jól bírta. De amikor kicsit feljebb tekertem már látszott, hogy kezdene megolvadni.

Persze kanekalonból is sokféle van és valószínűleg az enyém nem volt top minőség, de mindenképp legyél óvatos. Szerintem azért terjedhetett el, hogy a kanekalon hőálló, mert régen még kevésbé hőálló anyagból készültek a parókák. De ami igazán hőálló az a hiperlon paróka. Persze ezek drágábbak is.

2014. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ^^
2014. máj. 14. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!