Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek zombi apokalipszis...

Mit tegyek zombi apokalipszis esetén?

Figyelt kérdés

Mit tegyek zombi apokalipszis esetén ???

vagy ti mit tennétek ha tényleg fenyegetne ez a veszély ???

milyen eszközöket használja stb...

xD



2014. ápr. 30. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
M1A2 abrams, Leopard2A6, F22, F35, Tomahawk, AH-64 Apache, BTR-90, B-2 Spirit ilyesmiket :)
2014. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs sok fegyver, ez nem igazán változtatja az életben maradási esélyeket, mert a fegyver hangos, és ellened is használhatják.

Két dolog közül választhatsz.

Városban maradsz.

-sok kaja

-sok zombi

-nem kell dolgozni, csak túlélni

-lehetnek ellenséges csoportok

Vidékre mész

-Sok munka(magadnak kell kaját termelni, rendes kerítést felhúzni)

-Kevés zombi

-magány


Az adottságaidtól függ, ha erős és kitartó vagy akkor tanya, ha gyors, lusta és bátor akkor város.


Én a várost választanám és fokozatosan tisztítanám meg. Először csak a bérházat ahol élek, majd a szomszéd bérházakat, és egyre nagyobb hatósugarú körben folyamatosan mindent. Sok menedékhelyet kell hozzá építeni, ami sok idő, de lehet egyesével ölni a zombikat ha van az ajtón egy kicsi lyuk(faj magasságban), és van nálad valami amivel le tudod szúrni őket.

A fokozatos tisztítással, fokozatosan gyűjteném a hasznos tárgyakat is, így van biztos ellátmányom, és unatkozni sem unatkoznék, mert szinte minden házban vannak könyvek, filmek stb.

Szerencsére az esővizet pont a falban vezetik le nálunk így vizem lenne bőven.

2014. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én egyből rántanék egy erős táskát és telepakolnám innivalóval kajával illetve késekkel. Aztán kimennék az udvarra (mert én faluban lakom) összeszednék néhány valamennyire vastag csupasz ágat majd a vajazókéseket rárögzíteném és már van néhány fegyverem. Majd bemennék a műhelybe és néhány hosszú csavarhúzót elvinnék illetve fogót,kalapácsot,villáskulcsokat,csavarokat,szöget. Aztán fognék egy biciklit és elmennék ahoz a lányhoz akibe szerelmes vagyok. Majd ha megbeszéltük a dolgokat elindulnánk családokkal majd tulélnénk!


Tippek!:


-Mindig légy mozgásban, ne bujj be a kis szekrénybe! :)

-Lehetőleg fegyver ne használj ugyan is ki tudja hogy halják e a zombik vagy nem mert ha igen akkor elindulnak feléd-felétek.

-Ne falj be mindent egyszerre, tartalékoskodj!

-gyúrj edz

-ne önzözz!!!

-élő embert ne ölj csak ha tüzet nyit rád vagy ha megharapták!!!

-menj fegyverboltokba illetve keress olyan helyet ahol sok az élelmiszer bolt illetve olyan menedéket keress amit JÓL belehet védeni pl.: fa vagy vas karókall körbe lehet venni, nagyon erős kerítés is kell illetve lámpák ha este támadnának!

-ha tálálsz egy olyan helyet ahol sok zombi van bezárva 4 kerités közé (nem szószerint hanem körbe vannak kerítve nem pont 4)ne kerüld el hanem amelyiket eléred öld meg! ne pisztolyokkal,gépkarabélyokkal hanem késsel vagy csavarhúzóval.Hidd el nagyon sokra mehetsz vele! meg úgyis meg kell őket ölni ahoz hogy lehessen még élni tiszta,normális életet!

2014. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

[link]

ezzel a felszereléssel (saját)


nekivágnék az erdőnek és goo a legközelebbi laktanya

2015. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

előző vagyok.


ja és talán egy zseblámpa, néhány elem, és egy távcsővel kiegészíteném

2015. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Laskasiritő válasza:
100%

Én minél tőbb szúrófegyvert, (pl.kés,kihegyezett bot, stb.) , elemlámpát minél több elemel, csomó vizet,kaját, vinnék egy tekerös rádiót , gyufa , pappír a tűz gyújtáshoz, kicsi balt favágásra ,és lopnék egy kocsit. A tesóm vezetne mert én nem tudok. Direkt törekednék hogy minél többen legyünk épitenénk bunkereket. Elmenénk a vadászüzletbe és íjpuskákat, nyilat és egy rakat nyílvesszőt.

És így minél jobban fejlödnénk.

Csapatokba járnánk hogy hátha egy pár zombit le tudnánk ölni.

Miközben egy kb 10 fős csapat zombit ől és fegyvert szerez és a többi és a többi adig az othon maradt csapat védi a bázist és pözbe épidgeti is.

Én igy élnék túl egy Z apokalipszist.

2016. aug. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
69%

1 zseblámpa

3 tölthető elem

1 elemtöltő

2 bicska

kanalak, villák, kések, edények, kancsók

húzodkozórúd

súlyzók (utóbbi 2 ahoz hogy fittek mardjunk)

csavarhúzók

villáskulcsok

szekerce

balta

kalapács

drót

szögesdrót

ásó

lapát

Sarlók

Kaszák

Kihegyezett botok

Tekerős rádió

Tv

Rengeteg deszka, tűzifa

Fejenként 7-7 nadrág-póló-zokni-fehérnemű,

3 pulóver,

1 öv

1 gumicsizma

1 Husszúszárúcipő

1 papucs

Mustkészítőbot( fegyvernek )

Kövekek

Sok vas :)

Köromvágó olló/csipesz ( mert nem a körmömmel akarom elvágni a zombik nyakát)

Konvzervek

Növény- fa magokat

Kötél

Ja és víííííz


Van itthon sok hátizsák többek közt egy katonai hátizsák, meg bőrönök ezekbe belepakolok amit tudok es mindent a kocsiba. Elvinénk az utánfutónkat. Kimennénk a város széliremert ott van egy nagy telep, közel vannak hozzá az erdők és vannak mellette földek. Bevédenénk és önellátó életmódba kezdenénk és fosztogatnánk. Bocs, ha kicsit túlrészletes lenne.

2016. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!