Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ki akarok menni dolgozni...

Dkov06 kérdése:

Ha ki akarok menni dolgozni akkor angol nyelv elég hozzá?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert egyszer lehet hogy kimenék dolgozni egy pár évre.

#Holand
2014. ápr. 30. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Az nem elég, hogy beszélni tudsz. Érteni is kell valamihez.
2014. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól füg hogy hova mész ki !!
2014. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De alap meg középfokkal el se indulj
2014. máj. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem hát középfok az mért nem jó? amugy konyhán mosogatnék még azért is jól fizetnek csak nem értem miért nem jó a középfok nem vágom
2014. máj. 1. 20:54
 5/10 A kérdező kommentje:
amugy holandiába akarok csak az a kérdés hogy középfoku angol az jó amugy angliába végeztem el a sulikat és már azért középfokon biztos beszélek az angoltanár is mondta
2014. máj. 1. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, középfok nem elég.
2014. máj. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felső fokon úgy beszélsz mint ha ott laknál egész életed óta és azért folyékonyan job beszélni :)"
2014. máj. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én 4 és fél éve élek kint angliában és középfoku vizsgára megyek ha haza megyek de ez csak kérdeztem igazábol nem akkarok külföldön lenni a honvágy miat mert 4és féléve ez megy amugy othonis tudom használni az angolt egy felszolgáloként dolgoznék akkor az angol jó lenne de mondom hogy nem tervezem hogy kint éljek továb külföldön otthon kellene melo csak orbán megint pofátlanul beszolt
2014. máj. 3. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Hollandiában elég lesz a középfok. Amúgy a papírt leszarják, ha beszélni tudsz, az már bőven jó.
2014. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és menyi a fizetés mondjuk ha valaki mosogat ni megy ki? menyit kereshet vele:?
2014. máj. 4. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!