Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék egy könyvet írni,...

Szeretnék egy könyvet írni, el is kezdtem, jól is ment, viszont nem tudom hogy folyatassam. Tud vélményt írni valaki?

Figyelt kérdés
A regèny nagyjából hogy arról szól hogy egy csajszi rájön hogy varázsló, ès átjut egy másik dimenzióba, ahol a jó ès rossz misztikus lènyek fognak harcolni, viszont fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá a harci rèszhez. Bármilyen ötletet szívesen fogadok,elõre is köszi :)

2014. ápr. 30. 22:29
 1/6 anonim válasza:

Sztem odatévedhetne a jókhoz és akk ők mondják neki h harc van kialakulóban a gonoszok miatt és akk a csaj az a tipikus kiválasztott aki vezeti a jók csapatát :)

Nemtom mennyire segítettem ezzel az ötlettel...

De sok sikert a könyvhöz bizti jó :) Az eleje alapján érdekes :)

2014. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha varázsló akkor ne csihi puhi legyen, hanem varázslás. Találj ki egy csomó varázsigét, rontást hozó varázsszavakat..
2014. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz valami olyan filmet,amiben van csata, ozt abból is meríthetsz ötletet:)
2014. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Trónok Harcát vagy a Gyűrűk Urát. Ott leírják a harcot is, onnan gyűjthetsz ötleteket. Egyébként lehet harc attól mert varázsló. Gondolj bele: a varázsló nem mindig mindenható, de lehet olyan varázsló is, aki pl. csak a vízzel kapcsolatos dolgokat tudja irányítani.

Sajnos kevés az infó, amit leírtál, így nem nagyon segíthetek.

2014. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek tök jó ötletek :) lehrt h. valmelyikeket használni is fogom ::)
2014. máj. 1. 21:32
 6/6 anonim válasza:
A mikor a másik dimenzióba átjut akkor épp a jó m. lények között találja magát harc közben. Elhatározza magát és segít nekik. Végül győzelemmel jár és megünneplik a lányt. (Vagy hogy is hívják!)
2014. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!