Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy nő valamilyen oknál...

Ha egy nő valamilyen oknál fogva megölné egy szerettedet, de nem lehetne rábizonyítani, viszont te tudnád, hogy ő volt az, akkor úgy éreznétek, hogy a kezetekbe kelle venni az ügyet?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor tekintve, hogy az elkövető egy törékeny, akár dögös nő hogy állnátok rajta bosszút?
2014. máj. 2. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy törékeny, gyenge nő aki GYILKOL? Én biztosan nem hagynám annyiban, akkor sem ha dögös. A személyiség sokkal fontosabb a külsőnél.

Például egy kicsit duci, de nagyon kedves lányt sokkal jobban tudnék szeretni, mint egy bomba testű de nagyon bunkó és barátságtalan lányt.

2014. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg leitatnám, együtt kimennénk beszélgetni, ( ő részeg, én józan ), még iszik egy párat, elalszik a kocsiban, tó / folyópart, átültetném ( kesztyű! ) a vezető ülésbe, belökném. Természetesen mikor visszamennék bejelenteném, hogy ellopták a kocsim, vele voltam este, majd amikor bementem a mekibe ( vagy valahova ) akkor eltűnt a kocsival együtt. Pár napon belül megtalálják, a kocsit kifizeti a biztosító, stb. és minden oké. Persze 2 fontos dolog van: 1: hosszú lesz az este, össze-vissza kell furikázni, hogy egyezzen az elmondásom az esetleges kamera felvételekkel. 2: meg kell küzdeni a bűntudattal.

Amúgy nem érdekelne, hogy fiú-e vagy lány, csinos vagy nem. A család az család.

2014. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha biztos lennek benne, akkor kinyírnam. Mindegy, hogy no vagy ferfi.
2014. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!