Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok nem hagynak...

Snowboard kérdése:

14 éves vagyok nem hagynak békén minden nap görcsös hasfájással megyek be márt próbáltam mindent beileszkedni stb. két dologra gondoltam vagy magamat vagy ōket ölöm meg de eggyikre sem vagyok képes mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Megölni nem kell senkit, főleg nem magadat. Meg kell verni őket. Szavakkal vagy fizikailag bántanak?
2014. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Is is de néha jobban fàj a mentàlis mint a fizikai nem tudom egyszerűen nem tudom met tegyek megverni meg nem tom mert egy baràtom sinncs ōk mg vannak 4-en.
2014. máj. 4. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy- két hónapos judo vagy karate, esetleg kempo tanulás sokat fog segíteni.
2014. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem itt nem ez a lényeg ugylàtszik nem érted sajna csak akkor érezném jól magamat ha pokolra küldeném ōket.
2014. máj. 19. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem én. Azért is javasoltam a küzdősportokat, mert az edzéseken nem csak harcolni tanulsz meg, hanem az önfegyelmed is javul. Hidd el, én 6 éve aikidozok, régi osztálytársaimat elküldtem volna a p*csába, de fegyelmeztem magam, amikor nagyon elegem lett, akkor bemostam neki egyet, és megoldódott a probléma.
2014. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na jó rajta vagyok kösz.
2014. máj. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!