Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok az animét?

Ti is utáljátok az animét?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm folyton az animéről beszél csak olyanokat rajzol, néz stb és emiatt egy masik csajjal csak baratkozik engem leszar gondolom mivel en utalom a masik csaj meg szereti es ha odamegyek hozzajuk mitha ott se lennek csak az anime!!! Ezert utaltam meg ennyire mert ez a szar miatt romlott meg a barátság az állitolagos Lb-mel

Mit tegyek?



2014. máj. 3. 15:52
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nem, de ha te utálod nem tudod mit hagysz ki!
2014. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Mondj neki igazat,hogy te nem szerted őket és hogy sajnálod hogy emiatt te sok mindenből kimaradsz.Szóval csak beszéld meg vele.
2014. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
először is...attól hogy te nem szereted,és állítólag emiatt romlott el a barátságotok az anime nem szar.valószínű azért keresett más barátot,mert nem tudta kivel megosztani az ezzel kapcsolatos gondolatait,mert te vagy nem figyeltél rá vagy lefujjogtad előtte.tegyük fel,hogy imádsz kosarazni,de a barátnőd utálja.mivel ez az érdeklődési köröd,ezért persze hogy ezen kattog majd az agyad,de ha elkezdesz róla neki beszélni akkor oda se figyel.épp ezért inkább keresel egy olyat akivel tudtok róla beszélni.szerintem ez tök természetes.kérd meg,hogyha együtt vagytok kicsit hanyagolja ezt a témát,és azért mert te nem szereted az animéket ne ejtse a barátságotokat egy másik miatt..
2014. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. igen én próbálnám vele megbeszélni de mindig engem hibáztat de azt nem veszi figyelembe hogy bennem mi a jó csak a rosszat magába meg csak a jót látja
2014. máj. 8. 14:52
 15/19 anonim válasza:
akkor meg nem érdemes vele barátkozni. :/
2014. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Utálod, viszont még egyet sem láttál. FUCK LOGIC
2017. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
88%
Én nagyon utálom, ez az én véleményem és ennyi
2017. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 HungarianDoge válasza:
Rühellem mint a szart
2018. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem értem, hogy mostanában miért van mindenki rákattanva az animékre... Én is utálom, de szerencsére az én osztályomban nem is ismerik.
2019. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!