Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt csodálatos pókember 2...

Mi volt csodálatos pókember 2 elején a végzős diákokhoz szóló beszéd amit a Gwen Stacy mondott?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 00:35
 1/4 anonim válasza:
Nem nézek f00s filmeket..
2014. máj. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ma nézem meg filmet várjál majd írok :), előzővel ne foglalkozz...
2014. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

na itt vagyok, meg néztem filmet... hát valami olyan volt hogy:

ha elveszítünk valakit nem szabad feladni.

2014. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jó reggelt kedves tanárok, rokonok és végzős diáktársaim. Nagy megtiszteltetés, hogy ma itt állhatok. Úgy gondoljuk, hogy sose halunk meg és ez teljesen normális kilépünk az életbe ahogy ez a 4 év a középiskolába az életünk is attól értékes, hogy nem tart örökké óvnunk kell, mert egyszer véget ér ezt mostmár én is tudom azért beszélek erről éppen ma mert szerencse kérdése, hogy mennyi időnk van, időpocséklás más életét élni inkább a sajátunkat élvezzük, éljük a szerint ami fontos számunkra ez a lényeg, ha nem is mindig sikerül legalább megpróbáltuk igaz?.
2016. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!