Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik légpuska a jobb?...

Melyik légpuska a jobb? (többi lent olvasható)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy légpuskát, de nem tudom milyet. Nekem a slavia 630/631 vagy a fég lg 14/15/427/527 tetszenek. De akár milyet meghallgatok. Nekem nem baj hogy használt, hobbi céllövészetre kell. Csak nem akarok gagyi szart venni.

#engedély #légpuska #Slavia #Slavia 631 #fég lg14 #fég lg15 #fég lg427 #fég lg527
2014. máj. 4. 11:28
 1/3 marcell0001 válasza:
Slavia 631 csak az a baj vele hogy drága 35000 30000 ezer de lehet kapni 25000 is de az nem lesz tökéletes nekem egy 631 van vadász távcsővel célkereszt lámpával piros és zöld szinen világit sötétbe + lámpa a a cső-ven és még taltó álvány is van és nagyon szép álapotba van ja és raktam bele dubla rugót ha veszel egy 631-est akkor ezeket kötelezö hogy vegyél rá mert igy olyan mint egy gépfegyver :DD de ez körülbelül 15000 vagy 20000 a beszerzésük remélem segitettem :DDD
2014. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A duplarugót nem ajánlom. Nem ekkora erőre tervezték a fegyvert és így hamar tönkremegy, nem beszélve arról, hogy a távcsőnek se tesz jót. A többi viszont hasznos.
2014. jún. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VargaLevente válasza:
A helyedben slavia légpuskát vennék.Hosszú évekig hibátlanul működik.És azért is ajánlom mert mondjk egy FÉG-hez, ha elromlana valmi nem biztos hgy kapsz alkatrészt.A slavia-hoz viszont több helyről is beszerezhető alkatrész.
2017. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!