Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Tényleg igaz ez az...

Lányok! Tényleg igaz ez az elnevezés?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretem a Backstreet Boyst és nagyon megdöbbentem amikor azt olvastam hogy ők birtokoljás a "Minden idők legsikeresebb fiúbandája" elnevezést. Mi a véleményetek erről?

2014. máj. 4. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
1%
Persze, ha a "fiúbanda" alatt a zenélni nem tudó, mesterségesen összehozott fiúkákat értik pénzkaszálási céllal, akkor lehet.
2014. máj. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az előző válaszoló one direction-t olvasott a Backstreet Boys helyett :'D Természetesen igaz. Több, mint 130millió eladott lemezzel ők minden idők legsikeresebb fiúbandája. Akiknek mellesleg tehetségük, és zenélni tudásuk páratlan! Nagyon kevés olyan embert találsz, akinek már 13évesen olyan fantasztikus hangja van, mint Nick Carter-nek, vagy olyat, aki még egy olyan halálos influenza után is kitartóan énekel, és szórakoztat, mint amilyen után Brian Littrell teszi... És akkor a többieket ne is mondjam. Mind az 5-en csodálatosak! #KTBSPA!
2014. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Így van! A Backstreet Boys a legjobb " fiúbanda " az összes mai csak utánzat. BSB minden fiúcsapatnak a példaképe, Ők az elsők, akik hatalmas sikereket értek el bandában. Talán a New Kids on the Block, de őket nem szeretem. Igaz van közös albumuk a Backstreet Boysszal. Én megvettem, de csak a BSB miatt. A " The Wanted " is említi a BSB-t, fel is léptek előzenekarként a This is us turnén. Bárki bármit mond, el kell ismerni, hogy a Backstreet Boys minden idők legjobb ( már férficsapata ).

Egy koncerten se playbackelnek. Tudom kívülről az összes zenéjüket, tudom milyen lenne, ha nem élőben nyomnák, és egyszer sem szorultak playbackre. Nemrég le lett mondva az In a world likr this turné pár koncertje Németországban, mert Nick beteg lett. De felépült szerencsére. Megtehették volna hogy akkor bejátsszák a dalt, közben tátognak, DE NEM! ;)

Rengeteg rajongójuk van. És megcáfolnám azt is, hogy szinte csak lány rajongói vannak.

A 2014. július 15.-i bécsi koncerten a Pit részen rengeteg 25-35 év közötti pasi állt, akik végigénekelték a koncertet, tomboltak, és nem azért mert melegek! Hanem mert tudják, mi a jó zene, ezen nőttek fel, és tudják értékelni a BSB tagok tehetségét.

Hatalmas rajongótáboruk van a mai napig, és büszke vagyok arra, hogy én is közéjük tartozom!! 

KEEP THE BACKSTREET PRIDE ALIVE! 

2014. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Asszem az előző válaszoló szövege lett az eddigi kedvencem az oldalon :D Nagyon jól megfogalmaztad, és egyetértek mindenben. Azt viszont nem tudtam, hogy Nick beteg volt, jaj :O De örülök, hogy jól van. És igen, szerencsére vannak pasik, akik tudják, mi a jó... És ahogy mondani szokták, real men listen to BSB! Milyen igaz :D

Ennyi lenne.

KEEP THE BACKSTREET PRIDE ALIVE!

2014. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!