Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz harmadik világháború az...

Lesz harmadik világháború az ukránok miatt?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és félek, hogy kifogtörni a világháború!

Napok óta csak ezen jár az eszem!! Nyugtasatok meg hogy nem lesz semmi!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. máj. 4. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem lehet tudni, de nem valószínű. Egy viszonylag jelentéktelen ország miatt nem fognak komolyan hajba kapni a nagyhatalmak. Ha esetleg Putyin agya elborulna, és betámadná (elnézést, "megvédené") a Balti-államok orosz kisebbségeit is, akkor érdekesebb lenne a helyzet. Szóval addig is elég az ukrajnai magyarok és persze a civil lakosság miatt aggódnunk.


Egyébként a nyugati világ meglehetősen háborúellenes, ott van az ENSZ is, ami valamilyen szinten szavatolja, hogy világméretű konfliktus ne alakulhasson ki, és a globalizáció miatt nem lenne jó buli egy országnak sem egy újabb világháború.

2014. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Egy kicsit megnyugodtam!!

2014. máj. 4. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Unokatesóim kiküldték a határra, mondták hogy nem lesz VH...

nem akkora a helyzet

2014. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! de késöbb se lesz? Elfajulhat annyira a helyzet?
2014. máj. 11. 15:59
 5/6 anonim válasza:
Az ukránokból nem hiszem, de bármi megtörténhet. De miért félsz? 14 éves vagy téged úgyse soroznának be. A másik, lehet mindenkinek furcsa lesz és le leszek pontozva de én támogatnám. Azért támogatnám mert nagyon sokan vannak az emberek. Régen amíg nem volt ez a k**va liberalizmus addig meg volt kiválasztódás. De most csak szaporodnak az emberek mint a patkányok. Számotokra embertelen lehet ez de ez az egyetlen megoldás. Szóval ha kitörne akkor téged nem küldenének a frontra. Minket már igen...
2014. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább Usa és Irán miatt fog
2020. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!