Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná mi a...

Valaki elmagyarázná mi a fűrész 7 lényege? Pl: a végén a csávónak a felesége meghal a csávóval mi lett, vagy az a vége hogy elkapják a malacemberek :D a rosszfiút és az egyik bezárja abba a szobába?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében lezárják a sorozatot. Dr. Gordon( aki az elsõ részben szerepelt) túlélte, csak a nézô soha nem látta mi történt vele, ô lett Jigsaw másik segítôje, Mark Hoffmann( akit csávónak neveztél), túlélte a 6. Részt, de ez nem szerepelt jigsaw feleségének (Jill Tuck) a tervében, mivel Jill azt az utasítást kapta hogy ölje meg Hoffmannt. Hoffmann a 7. Részben bosszúból Jillre rakja a forditott medvecsapdát.

Viszont Dr. Gordon azt az utasítást kapta hogy figyelje Hoffmant és ne hagyja hogy megussza a dolgokat.

2014. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Óhh akkor már értem. Már sokszor végig néztem de ezekre a dolgokra sose tudtam a választ.

Köszi a kommentet :)

2014. máj. 6. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
De lesz nyolcadik rész is... valamikor
2014. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!