Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egészséges életmóddal el...

Egészséges életmóddal el lehet érni a 100 éves kort?

Figyelt kérdés

Teszem azt például, hogy nem iszom, nem cigizem, nagyjából egészséges életmódot élek, nem rombolom szét a májam, nem kapok HIV-et, vagy AIDS-et, rákot, 100 éves lehetek? :D


Természetesen az esetleges influenza, megfázás benne van a dologban...


2009. dec. 26. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szerintem hozzájárul a genetika is...
2009. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd,vannak olyan helyek a világon,ahol megélik ezt a kort,úgy ahogy mondod,nem zabálnak disznózsírt hurkával,cigit kávéval,nem stesszelik szarrá magukat stb.Javítsatok ki,de úgy tudom,a kaukázusiak,a japánok,meg a görögök élnek legtovább.Éljen az olíva,zöldségek,rizs meg a kefír!
2009. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A genetika van benne inkább a dologban. Persze az életmód rátesz egy nagy lapáttal, de ha egyszer be van kódolva egy betegség, előbb-utóbb előjön. Egészséggel inkább utóbb. De inkább eszek zsíros húsokat, kolbászt, szalonnát, megiszok párszor egy kis alkoholt és kólázok 60 évig, mint salátákkal, csirkével és ásványvízzel kínozzam magam 100 évig.
2009. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelek Benneteket.
2009. dec. 26. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
én ismerek egy embert aki 90 éves és úgy néz ki, mint egy 50 éves.... szal simán csak sportolni is kell:)
2009. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
km... az AIDS a HIV vírussal terjed
2009. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!