Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legerősebb gumilövedékes...

Legerősebb gumilövedékes pisztoly?

Figyelt kérdés
Revolvert szeretnék, de nem tetszenek a rövidcsövű forgótárasak. Tudtok ajánlani valamimi jót?

2014. máj. 5. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A második általad linkelt helyen a legolcsóbb. Biztos egy régebbi szállítmány, azért ilyen olcsó. Csapj le rá.


Budapesten, a Keserű Műveknél, akik importálják, hozzák be az országba a törököktől, 49 500 forint.

És náluk van mindhárom színben. (és elvileg az újak ott a legolcsóbbak)

[link]


Durva az áremelkedése. Én 1 éve áprilisban még 43 ezer forintért vettem a saját nikkelezettemet. 3 éve mikor először behozták, meg csak 37 ezer forint volt.

2014. máj. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget!!!
2014. máj. 13. 20:33
 13/17 A kérdező kommentje:

Eldontottem hogy veszek egy zoraki r1 gg-t. A hosszabb csövűt venném, mert viselesi engedely gumisra nem kerheto ha jol tudom, tehat otthonra meg elfer a hosszabbcsovu is. A gond az h nem talalom hogy hol lehet kapni. Tudok vmi helyet?

AMugy most hogy a revenge kijott mit mondtok melyik a jobb?

2014. okt. 15. 18:48
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

1. De lehet kérni és kapni viselésit gumilövedékesre is. És lehet hordani az utcán is gumilövedékest.

Nekem is van viselési engedélyem Zoraki R1 GG-re és gumilövedékre töltve hordom már másfél éve. Az egyik jó barátomnak Keserű Pitbullja van, szintén van rá engedélye és ő nyáron szokta hordani mindig gumira töltve, amikor a Balatonon van.


2. A hosszabb csövű (4,5 colos csövű) Zoraki R1 GG-t már nem lehet kapni, nem importálják, nem hozzák be az országba. Csak használtan tudsz venni.


3. Csak otthonra mindenképpen a Revenge-et venném. 6 helyett "csak" 5 lövetű, de sokkal nagyobb a gumilövedék benne és sokkal nagyobbat üt.


4. Most hogy tudod hogy utcán is lehet hordani legálisan és mégis inkább te is hordani szeretnéd, akkor viszont mindenképpen Zoraki R1 GG-t vegyél. Esetleg Keserű Pitbullt.

2014. okt. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!!
2014. okt. 15. 20:05
 16/17 anonim ***** válasza:
nagy szakértés nem kell hozzá,ha keserű(exportőr) kizárólag zoraki gumilövedékes, mivel röhm koppintás tudtommal megbízható.a közvetlen keserű gyártmány meg sztem mai napig kérdéses megbízhatóságilag.
2016. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ez a gumilövedékkel ölni lehet,meg felesleges ha 50 joule nál nagyobb az energiája,azé nem olyan biztos ,mert 20-30 joule lövéstől kb még jót röhögtek a kölkök,és feltették ezt a 10mm es pitbull tesztet a youtube ra.azért itt nem ólomról van szó hanem NEM halálos hatású ,,fegyverekről,,.a cr gázspray is milyen hatékony,érdekes,hogy nálam a gyakorlatban nemigen vált be,még hozzá azért sem,mert a civil piacra szánt gázsprayk jóval gyengébbek,sabre red,meg főleg a fox labs ami ér valamit.

na a gumilövedékeseknél sem biztos,hogy sporolni kell a joule-kal.most nem olyan a biztonsági helyzet,hogy szükség lenne rá,de ha pl romlana a közbiztonság,én zorakit választanék,lehetőleg a legmegbízhatóbbat,és legerősebbet.az meg,hogy milyen kárt tesz a támadóban,ha valaki emiatt aggódik,ne használjon gumist.használatának jó eséllyel a hatóságok szemében rossz vége lesz,ha meg túl gyenge a támadó szúr le.

2016. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!