Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha arra ébrednél...

Mit tennél, ha arra ébrednél hogy minden ember eltűnt?

Figyelt kérdés
Persze téged kivéve. :D

2014. máj. 6. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meztelenül fosztogatnék boltokat, körbenéznék mások lakásaiban, megpróbálnék repülőt vezetni, fegyverekkel lövöldöznék, ingyen járnék múzeumba, elmennék sok országba... stb. :)
2014. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elkezdenék kiabálni hogy na végre és élvezném hogy a világ ura vagyok
2014. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még egy domina sem maradna? Az elég gáz.
2014. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hm lássuk csak :D Először is bejárnám az összes boltot, ingyen kajálnék, ruhákat próbálgatnék/vennék el. Aztán kipróbálnám milyen az autóvezetés, persze nem úgy, hogy meghaljak.. Aztán benéznék a házakba, mit lehetne elvenni. Tökéletes életem lenne. A szüleim hiányoznának az tuti.. ez után biztos az lenne a legfőbb célom, hogy visszahozzam őket. :)
2014. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Három nap után nem lenne kajád, szóval nem az autó érdekelne (amit nem tudsz megtankolni), hanem, hogy mit lehetne enni? Jó a föld? Ez a döglött patkány biztosan finom...
2014. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nyilván vadászni kéne amikor elfogy az étel, de azért három napnál tovább tartana, főleg ha a várost bejárva fosztogatnál. Meg hát az állatok elszaporodnának a városokban.
2014. máj. 6. 15:07
 7/11 anonim válasza:

Kiélném magam minden az enyém lenne aztán szépen elkezd minden amit az emberek megépítetek (Házak hidak stb) összeomlani a karbantartás hiánya miatt (világvége) utána ha minden összeomlott egy új élet kezdődik velem .

EVOLUTION xD

2014. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De csak úgy tudsz szaporodni, ha állatokkal hálsz. :D
2014. máj. 9. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elkezdenék kiabálni,hogy "Doktor! Doktor!" Azután ha sehol semmi akkor összecuccolnék és utaznék. Keresnék valakit aki úgy járt mint én. És ha tudom,hogy nem vagyok egyedül akkor beköltözöm egy moziba :'D
2014. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Angoltanárként egyszer erre alapoztam egy napot. :) Voltak érdekes elméletek, például nagy vita lett abból, hogy elindulnál-e felfedezni, hogy vannak-e más "túlélők", illetve ha elindulnál, mindig hazamennél este, vagy mennyi idő után kezdenél el máshol aludni?
2014. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!