Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akkarok újra...

Mit tegyek? Nem akkarok újra depis leni

Figyelt kérdés
Sziasztok 4 ével ezelőtt kezdödött a depresziom amikor a szüleim meghaltak nagyon fontosak voltak a számomra föleg anyukám nem is akkartam élni mert minek az egyik ismerösömhöz kerültem de nem volt jó sőt még rosszabb lett mivel lehorták mindenek a szüleimet és csak a pénzre mentek igy 1 év útán átvett tölük testvérm eleinte nagyon jó volt meg minden de tesom nagyon hirtelen haragu meg rajtam tölti le a döhét így elkeztem az ereimet vágni meg harapgálni magamat sőt majdnem minden este sírva feküdtem le és sokszór arra gondoltam hogy minek is élek. tesomal nagyon elromlott a kapcsolatom pl: koliba kellet mennem pedig helybeli vagyok, meg alig beszélünk ha hétvégén haza megyek. Most szerencsére kezd javúlni a helyzet mert sok barátom van akkik támogatnak, és a pasim aki ha nem lenne akkor én se. De sajnos kezd újra elöjöni újra a depim és mit csináljak vele?

2014. máj. 6. 15:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!