Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon depis ha ideges vagyok...

Klauszivi kérdése:

Nagyon depis ha ideges vagyok akkor ott a kés a kezembe és vágdosom magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
az ereimnél vágdosom magam ha meg nem igy vezetem le az idegeségemet akkor másokkal ordibálok vagy megverem így törtem be öcsémnek majdnem a fejét.....ezen lehet szerintetek változtatni?

2014. jan. 15. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy vágást ejts, de azt a nyakadon és jó mélyen.
2014. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem 'depis', hanem pszichiatriai eset. kerj segitseget szakertoktol, ne itt a gyk-n.
2014. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hogy a p.i.c.s.á.b.a nem értem én rá "depisnek" lenni tizenévesen? Ja! Hát a szállodai szobatakaritas,fugereblyezes,fa behordas,hektáros erdo gallyazása,ujsaghordas,vasalas (szallaodai cuccok),faültetés,kapálás,locsolás es még sorolhatnám. Emellett feludules volt ha csak tanulni kellett. Ne rinyaljal,foglald el.magad! Legyél hasznos társadalmi elem! A mentosok kifejezetten ruhellik a nyafka öngyi p.i.c.s.A.k.a.t!


25N

2014. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne vagdald magad!!! vegyél be inkább egy levél xanaxot de a 0,25mg ot. Ezután hívd ki a mentőket. Ők szépen ledugnak a torkodon egy vastag csövet és kimossák a beled. Kikötnek egy kórteremben az ágyon és behashajtóznak, ezután reggelig fekszel a sza..ban és aláíratják veled hogy lemondassz az öngyilokról. Ne törődj semmivel egy esetkocsi kivonulása 80000ft alkalmanként és az ilyen gyökér emberek miatt nem jutnak el a mentősök az igazi betegekhez. Inkább kérj egy hatalmas pofont a szüleidtől attól jobban leszel te kis elkényeztetett plázacica
2014. márc. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!