Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem a fogamzásgátlót?

Baboca20100107 kérdése:

Hogyan szedjem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
az uj fogamzás gátlót kezdtem el szedni (velgyn) 28szemes most kezdetem el szedni egy hónapja mikor megjött április 10.-én. ma jött meg (május 7.) és még van egy szem amit ma kell beszednem azt be is veszem de most kell várnom a következő levéllel vagy egyből kell szedni folyamatosan?

2014. máj. 7. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"... kérdezze meg KEZELŐORVOSÁT, GYÓGYSZERÉSZÉT!"

Mi van akkor ha valaki szimplán unalom űzés miatt azt javasolja, hogy vedd be persze, és aztán meg valami bajod lesz?

LÁNYOK! Ne legyetek már ennyire naívak, kérlek!! Nő vagy, ezekkel a problémákkal olyan emberek felé kell fordulni, akik valóban megbízhatóak, és tudják is mit beszélnek.

2014. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen csak az a nagy baj hogy én most Pesten lakom és ngykátán van a doki jó nincs messze de most nincs arra időm a mai nap folyamán h le utazzak :s

ha be megyek egy gyógyszerzárba akár ott meg mondják?

2014. máj. 7. 11:57
 3/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót. Ha 28 szemes, akkor elméletileg nincs kihagyás, nem? Vagyis folyamatosan szedned kell.
2014. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A dokinak van telefonja is, ha már olvasni nem tudsz.
2014. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

énis ugy tudom hogy nincs kihagyás de gondoltam meg kerdezem :)

köszönöm :)

2014. máj. 7. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!