Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma kezdtem szedni a Microgynon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma kezdtem szedni a Microgynon fogamzasgatlot edig meg nem szedtem soha. Ma lett vege a menstruaciomnak es ma este mar be is vettem az elso szemet. Jol csinaltam? . Lenne valaki ojan szives h elmondja hogyan szedjem.

Figyelt kérdés

#Fogamsasgatlas
2014. márc. 1. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Orvos nem mondta el??

használati utasítást olvasd el, minden gyógyszer mellé adnak!!!!

2014. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napjától kellett volna kezdeni. Ilyen esetben az első levél alatt ne szexelj kiegészítő védekezés nélkül. Amúgy, igen, olvasd már el azt a nyamvadt betegtájékoztatót.
2014. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnal...ezt is a baratom vette meg nkm es o hozta el...ugy szeretnenk h senki se tudja meg mert 15 vagyok.es ha a szuleim megtudnak kiakadnanak
2014. márc. 1. 22:08
 4/12 anonim ***** válasza:
És a barátod hogyan vette meg neked, amikor vényköteles, azt pedig csak orvos tud kiadni, mégpedig vizsgálat után? Buta vagy, de nagyon.
2014. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

grat...

és ki írta fel a gyógyszert??

amúgy mi van ha allergiás vagy rá? akkor majd szépen kussban belehalsz?

2014. márc. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valaki meselje el h hogyan kel szedni mikor kel a 7 napot kihagyni elore is koszonom
2014. márc. 1. 22:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót, vagy menj el dokihoz és kérdezd meg.
2014. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Benne. van. minden. a. betegtájékoztatóban. Olvasd már el, vagy nem tudsz olvasni?
2014. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az orvos nem fogja megmondani anyádnak.

Kérsz egy időpontot suli után és elmész, vizsgálatra, és feliratod.


Amúgy a betegtájékoztató valóban hasznos!

2014. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A menstruáció első napján kell bevenni az első szemet. Amikor elfogy a levél, akkor kihagysz hét napot, ebben az időszakban fogsz menstruálni. A 8. napon kezded el szedni a következő levelet.


Mivel 15 éves vagy, feltétlenül el kellene menned megbeszélni az orvossal.

2014. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!