Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jár nekem valamilyen támogatás...

Judy1211 kérdése:

Jár nekem valamilyen támogatás, vagy pénz ennyi idő eltelte után? 5 hónapja vagyok regisztrált pályakezdő munkanélküli és nincs semmilyen munkám .

Figyelt kérdés

#munkanélküli vagyok 5 hónapja
2014. máj. 7. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jár semmi.

1 év után kérhetsz, amennyiben minden feltételnek megfelelsz, aktív korúak ellátását (ami 22800 Ft havonta).

Illetve amit már most is kérhetsz, ha eddig nem történt volna meg, amennyiben annak a feltételeknek is megfelelsz, az pedig az, hogy a TB-det nem neked kell magad után fizetned, hanem ha kéred, akkor az önkormányzat átvállalja helyetted a fizetését.

2014. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.A Tb - t már rég elintéztem. Már teljesen el vagyok keseredve, hogy november óta küldözgetem az önéletrajzom és alig vagyis szinte nem is kapok választ. Januártól vagyok regisztrált de a munkanélküli se közvetít ki . Ráadásul semmilyen pénzt nem kapok sehonnan.
2014. máj. 8. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!