Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha holnap belekezdek az Egri...

Ha holnap belekezdek az Egri csillagokba akkor vasárnapra ki tudom olvasni? (nagyon sok könyvet olvasok és nagyon sok félét csak nem tudom hogy tetszeni fog-e) komoly válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem azért olvasod, mert kötelező, hanem szívesen, akkor igen. Bár nem vékonyka mű, én első alkalommal egyszerre olvastam ki. Azért tanácsolom, hogy szórakozásból tedd, mert miután kötelezően el kellett olvasni az iskolában, harminc évig legalább nem vettem a kezembe.
2014. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem a kőszívű ember fiai tetszett.

Hát izmos pár nap lesz.

2014. máj. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat! igazából szeretem az ilyen regényeket és 13 évesen (pontmajuhe) pedig 90% ilyeneket olvasok. nem is értém ez a könyv hogy maradt ki. de köszönöm! :))
2014. máj. 8. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!