Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A love.hu mennyire megbízható?

A love.hu mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, milyen értelemben. Hogy rábízhatod-e a kutyádat?
2014. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vicces, köszönöm. :) Ismerkedésileg gondoltam.
2014. máj. 7. 23:01
 3/9 anonim válasza:
Szerintem az egyetlen használható ingyenes társkereső ma. A többiért fizetni hogy valamilyen szinten tudjál ismerkedni. Még a badoo is jónak mondható.
2014. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hónapokig fent voltam, egy nő nem keresett meg magától, én csomószor írtam, válasz nem érkezett. Képpel, rendesen kitöltött adatlappal és tartalmas bemutatkozással férfiként hónapok alatt nem érdeklőttek irántam annyian, mint a fél napig aktív, próbaként általam regisztrált kitöltetlen adatlappal rendelkező, kép nélküli fiktív személy iránt, csak azért mert nő. Erről ennyit.
2014. máj. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még. ^.^ Ha jól láttam akkor az alsó korhatár 17 év? O.O
2014. máj. 8. 10:06
 6/9 anonim válasza:
Én több nővel is találkoztam onnan élőben, nem tudom milyen a többi társkereső mert csak ezt használom. Kép van fent rólam, de csak az láthat akinek engedélyezem.
2014. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6 évig voltam rajta! Ingyenes? Napi 1 levél és korlátlan válaszlevélig, keresés korlátozva van.


Amúgy az a meglátásom, ami a 4-es válaszoló leírt. ha nem Brad Pitt külsőd van, akkor időpocsékolás.

2014. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még vélemények róla. :D Amúgy, elég érdekesen néznék ki, ha nőként Brad Pitt külsőm lenne, de akkor valószínűbb, hogy magamat fogdosnám.
2014. máj. 8. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő vagy? Akkor lényegében mindegy melyik oldalon vagy fent, tudnod kell a hülyéket kiszűrni és csak a normálisakkal foglalkozni. Ezen kívül szinte semmit nem kell tenned, minden megy magától. Lesz annyi ember aki üzenetet ír, csak győzz válogatni.
2014. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!