Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha dúrván fenyegetnek?

Mit tegyek ha dúrván fenyegetnek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek !! Az lenne a próblémám részletessen hogy van egy cigány gyerek aki fenyeget olyan módon ha nem adok neki egy bizonyos összeget akkor brutálissan öszever konkrétan ugy volt hogy megyek az utcán és megálít random hogy agyak neki pénzt (nem az első eset)és mondom neki hogy nincs nem tudok adni meg minden majd töbször is meg akart ütni de hárítottam (elhajoltam)majd egy pofont sikerült neki adnia de nagyot !! utánna azt mondta hogy ha nem leszek egy bizonyos hejen 5 re a pénzel együtt akkor megver brutálissan de nem mentem el !! Egy pár ismerősöm meg mondta hogy keress a gyerek és meg akar verni nagyon de nem ez az első eset hogy pénzt akart töllem kérni de egyszer adtam neki pénzt de nem fenyegetett akkor de most meg már fenyeget is !! Kérlek segítsetek :( mondjatok ötleteket vagy valami :(

#fenyegetés #brutáis #meg akarnak verni
2014. máj. 8. 19:30
 1/1 anonim válasza:
100%
Én is jártam már így. Sose fogja abbahagyni, ha nem lépsz valamit. Fel kell jelenteni azonnal.
2014. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!