Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőmmel durván össze...

Orsica kérdése:

Barátnőmmel durván össze vesztünk uttána kibékültünk de még mindig érződik rajata hogy haragszik mit csináljaak?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy csináltam egy nagy hülyeséget és ő ezt meg tudta össze vesztünk először nem hagyta hogy bocsánatot kérjek mikor oda akartam menni hozzá arrébb ment az órákon pedig átült más mellé aztán nagy nehezen rámírt fb-n hogy felejtsük el. Másnap már beszélt velem(meg azok is akiknek szétkürtölte pedig nem tartozik rájuk) de múlthéten elintéztem hogy mehessünk szalag avatóra de lemondta hogy vendégei lesznek de másnap kiderült hogy nem voltak vendégei hanem másnál lógott és nem valja be nekem :( ha pedig oda megyek szólni neki megint össze veszünk

2013. okt. 23. 18:06
 1/2 A kérdező kommentje:
ja amúgy lány vagyok :)
2013. okt. 23. 18:08
 2/2 anonim válasza:
Mit tettel?o.o
2015. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!