Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simson S51N miért nem tart...

Lcnpowa kérdése:

Simson S51N miért nem tart alapjáratot?

Figyelt kérdés
Súber állással nem lehet gond, tartotta, aztán volt mikor egy napig nem tartotta, azt hittem leköpés miatt gyengébb a szikra de másnapra leégett róla vagy valami, ezt párszor eljátszotta 1-2 napig de már arra jutott hogy 1 hete nem akar tartani. Esetleg gyujtás lehet? Mi, és hogy orvosolhatom?

2014. máj. 8. 20:58
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy a keverék állító csavar nincs megfelelően beállítva és túl sok benzint kap, ekkor az a teendő hogy addig állítgatod míg barna nem lessz a gyertya. De nálam az volt a probléma egyszer hogy néha indult néha nem valamikor megállt, ekkor rájöttem hogy a gyertyakábel letestel és, gyertyát is cseréltem és jó lett.Vagy egyszerűen az alapjárat állítócsavaron kell állítanod vagy, az is lehet hogy a súber kikopott.
2014. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!